Are you looking for the best review for Bakers Pride 48-BP-4B-RG24-SX LP 48-in Range w/ 4-Burners & Raised Griddle, Storage Base & Oven, LP, Each? Read customer review, features, specifications, description, check prices update and more satisfying for Bakers Pride 48-BP-4B-RG24-SX LP 48-in Range w/ 4-Burners & Raised Griddle, Storage Base & Oven, LP, Each product reviews! Restaurant Series Range, LP gas, 48" W, (4) 40,000 BTU burners, 24" raised griddle w/1" thick polish plate, 20" Standard Oven, 20" storage base, stainless steel front, ledge, sides, back guard w/shelf and kick plate, 200,000 BTU total